Zadaj pytanie.

Ważne informacje związane z pandemią Koronawirusa

Informacje ze strony Ministerstwa Zdrowia RP dotyczące postępowania w okresie pandemi. 

 • zabezpsklep.jpg

  Zalecenia dla obiektów handlowych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

  W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, MR - we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym - przygotowało zalecenia dla branży handlowej.

 • seniorzy.jpg

  Zalecenia dla seniorów

  Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową.

 • zakuponline.jpg

  Pomóż swoim bliskim – zrób im zakupy online

  Zdrowie jest najważniejsze, dlatego w najbliższym czasie wszyscy powinniśmy unikać zatłoczonych miejsc. Na ryzyko najbardziej narażone są osoby starsze. Warto im pomagać na różne sposoby. Jeden z nich – zakupy online.

  W takich sytuacjach jak ta, w której się znaleźliśmy - internet może być realnym wsparciem. Nie wszyscy jednak potrafią się w nim sprawnie poruszać. To głównie osoby starsze, które w najbliższych dniach będą potrzebowały naszego szczególnego wsparcia. Możemy je im dać nawet wtedy kiedy dzieli nas wiele kilometrów.
 • prewencja.jpg

  Zakupy pod kontrolą - zasady zachowania konsumenta

  Zakupy są często jedynym powodem, by wyjść z domu. Jak się zachować, by przestrzegać higieny i zadbać o komfort innych osób 

  Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa, który przenosi się drogą kropelkową. Dlatego w Polsce zamknięto większość instytucji w tym muzea, teatry, kina i duże galerie handlowe a nawet parki miejskie czy place zabaw dla dzieci. Natomiast bez problemu możemy zrobić zakupy w sklepie spożywczym lub aptece. 

  Półki w sklepach są pełne, a doświadczenia innych krajów wskazują, że nie ma potrzeby robienia nadmiernych zapasów.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
© Hurtownia Albert Fresh 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
CMS by Quick.Cart design: grafiQa.pl